O nas

Witamy Państwa na stronie AntykiMarki.pl

KILKA SŁÓW O NAS

Jeśli szukacie Państwo ciekawych, niepowtarzalnych mebli oraz przedmiotów, które nadadzą idealny wyraz stylowemu wnętrzu to dobrze Państwo trafiliście. Oferujemy Antyki oraz stylowy asortyment wyposażenia wnętrz, o wysokich walorach dekoracyjnych, które skrywają w sobie wyjątkową historię.

Sprzedajmy głównie meble oczyszczone, co daje Państwu możliwość samodzielnego wykończenia mebli, dopasowania go do wystroju wnętrza i nadania im indywidualnego charakteru. Jednakże w naszej kolekcji znajdują się również meble wykończone, gotowe do wstawienia oraz szeroka gama stylowych „staroci”.

PORADY I METAMORFOZY

Jako doświadczona i ugruntowana na Rynku Antyków firma chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Dlatego na stronie www.AntykiMarki.pl oprócz KATALOGU PRODUKTÓW » z naszą ofertą znajdziecie Państwo również praktyczne artykuły i linki do informacji dotyczących domowych metod renowacji i pielęgnacji zabytkowych mebli.

Poznajcie efekty Metamorfozy zabytkowych mebli!
W tzw. „Metamorfozach” pokazujemy Państwu jak meble wyglądały „PRZED” a jak wyglądają „PO” naszej restauracji. Serdeczne zapraszamy do działu PORADNIK ANTYKÓW »

POZNAJCIE NASZĄ OFERTĘ

Nasze stylowe produkty doskonale pasują do stylowych wnętrz nie tylko domów, lecz również do stylowych salonów usługowych i biur, w których z pewnością podkreślą ekskluzywny charakter miejsca i przyczynią się do stworzenia wyjątkowego klimatu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Produktów znajdziecie Państwo duży wybór Antycznych Mebli, stylowe Szafy, Szafki, Komody, Biblioteczki i Witryny, Krzesła i Fotele, Stoły, Stoliki i Biurka, Łóżka, a także dekoracyjne Kufry i Skrzynie, Lustra i Zegary… i nie tylko! Oferujemy produkty wykonane z Drewna, Mosiądzu, Ceramiki i Porcelany, oraz Szkła i Kryształu i nie tylko…

PRZESYŁANIE ZAPYTAŃ

Nasz Katalog umożliwia skompletowanie listy produktów na Liście Zapytania, wystarczy dodać do listy wybrane produkty klikając w przycisk „Dodaj Do Zapytania”. Listę wybranych przez Państwa produktów można następnie oglądnąć w zakładce ZAPYTAJ O PRODUKTY » i po wypełnieniu krótkiego formularza w łatwy sposób przesłać ją do nas z zapytaniem o dostępność i ustalenie terminu oględzin.

Jeśli  nie znaleźliście Państwo odpowiedniej oferty na naszej stronie lub też szukacie Państwo przedmiotów na zamówienie, to również zachęcamy do wysyłania zapytań za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT »

UMAWIANIE SPOTKAŃ | TERMINY OGLĘDZIN

Zapraszamy do oglądania naszych mebli i innych oferowanych przez nas przedmiotów w naszej pracowni i magazynie w Markach. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez cały tydzień w dowolnie umówionym terminie.

OGLĄDANIE MEBLI TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU TELEFONICZNYM.

TELEFON KONTAKTOWY:

+48 694 498 898

NASZ ADRES:

ul. Partyzantów 9, 05-260 Marki